Aktualności
XXI OFPH ŚPIEWOGRANIEC
 
2014-01-13 22:39:22
Relacja LIVE z XX OFPH ŚPIEWOGRANIEC
 
2013-02-22 22:54:13
Wielka Kronika - Spis treści

<< Poprzednia [64][65][66][67][68][69] na 69 Następna >>

kim my jesteśmy...?mała historyja...:)
(dodany: 10 grudzień 2007, 14:01 przez: Jaga Kosior)
11 Tarnobrzeska Drużyna Harcerska "Wrzosowisko"
11 TDH Wrzosowisko drużyna koedukacyjna wielopoziomowa działająca w Hufcu Tarnobrzeg działa od 2000 roku. Drużyna działa przy szkole podstawowej nr. 3 w Tarnobrzegu. Skład drużyny to 30 harcerzy w różnym wieku od 10 lat do 17 lat. W skład drużyny wchodziły 4 zastępy. Jeden zastęp harcerek i 3 zastępy harcerzy. Nasza harcówka mieści się w szkole podstawowej nr 3, gdzie odbywały się zbiórki zastę...
Protokół z posiedzenia JURY XIV OFPH ŚPIEWOGRANIEC
Protokół z posiedzenia JURY XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Harcerskiej ŚPIEWOGRANIEC 23– 25 luty 2007 r. Tarnobrzeg Jury w składzie: - hm. Janusz Szwed - hm. Czesław Chabel - pwd. Jarosław Piątkowski - hm. Ewa Miękina - hm. Jacek Drożdżal Po wysłuchaniu 30 zgłoszonych do przesłuchań konkursowych zespołów przyznało następujące nagrody i wyróżnienia: GRAND PRIX XIV OFPH ŚPI...
:)
(dodany: 9 grudzień 2007, 21:23 przez: Sylwia Komada)
Szczep Huragan
.. to wypadało by od czegoś zacząć jak bede miała chwilke czasu ( dłuższą ) to zaczne pisac troche histroii o nas ... :) ...
Akcja Centrum ---> Show Time
Po raz kolejny ruszamy z Zimową Akcją Harcerską w Centrum Stalowa Wola Jak co roku pomagamy pakowac zakupy :D Zaczelismy całkiem niezle ale mam nadzieje ze będzie coraz lepiej :P Wczoraj czyli 8.12.2007 Harcerze ze szczepu <<huragan>> pełni zapału ruszyli do kas sklepowych zmęczeni harcerze poszli posilic siem z lunch barze :D ja zamówiłam tosty ;p hmmm dobre były lecz najwięk...
Protokół z posiedzenia JURY XIII OFPH ŚPIEWOGRANIEC
Protokół z posiedzenia JURY XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Harcerskiej ŚPIEWOGRANIEC 24 – 26 luty 2006 r. Tarnobrzeg Jury w składzie: - hm. Janusz Szwed - hm. Czesław Chabel - pwd. Jarosław Piatkowski - phm. Robert Kedziora Po wysłuchaniu występów 22 zgłoszonych do przesłuchań konkursowych zespołów przyznało następujące nagrody i wyróżnienia: GRAND PRIX XII OFPH ŚPIEWOGRA...
Protokół z posiedzenia JURY XII OFPH ŚPIEWOGRANIEC
Protokół z posiedzenia JURY XII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Harcerskiej ŚPIEWOGRANIEC 25 – 27 luty 2005 r. Tarnobrzeg Jury w składzie: - hm. Czesław Chabel - Jarosław Piatkowski - Mariusz Sędrowicz - Phm. Robert Kedziora Po wysłuchaniu występów zgłoszonych do przesłuchań konkursowych zespołów przyznało następujące nagrody i wyróżnienia: GRAND PRIX XII OFPH ŚPIEWOGRANIEC 17...
historia jedynki
HISTORIA 1 STALOWOWOLSKIEJ DRUŻYNY HARCESKIEJ IM. SZARYCH SZEREGÓW 1 września 1981r. Hm. Edward Sądej zorganizował zbiórkę pod szkołą nr 1, a dokładnie pod sosną rosnącą obok budynku szkoły. Była to pierwsza zbiórka nowo powstałej drużyny harcerskiej. 1 Drużyna Harcerska przyjęła imię Szarych Szeregów i barwy zielono- czarne. Kolory te pochodziły od dawnych barw miasta i miały także symbo...

<< Poprzednia [64][65][66][67][68][69] na 69 Następna >>

0.020666837692261